O Nás

Od zastupitelů pro zastupitele, školí dlouhodobí zastupitelé, starostové a profesionálové v oborech

Mgr. Roman Petrus

V roce 2002 až 2018 byl členem zastupitelstva Prahy 8, pracoval ve funkcích starosty MČ Praha 8, předsedy klubu zastupitelů ČSSD a v průběhu let i v řadě dalších. Hlavními předměty zájmů byl územní rozvoj, doprava a rozvoj obce jako celek.


V letech 2010 až 2014 působil v zastupitelstvu Hlavního města Prahy jako uvolněný předseda výboru pro bydlení, sociální problematiku a pohřebnictví.


Po letech politiky pracoval tři roky v sekci pro vědu a výzkum v Národní knihovně Praha.
V současné době pracuje jako interní auditor např. pro CzechTurism a v rámci poradenské oblasti.

_MGL9608-1_1200px

Arnošt Hejduk

Od 90. let se věnuje marketingu a PR komunikaci

Pod jeho vedením se realizovaly desítky úspěšných marketingových a PR kampaní zejména v oblasti realitního trhu rezidenčních, retailových, administrativních a logistických projektů po celé ČR.

Po povodních v Praze roku 2002 řídil dlouhodobý PR projekt Investoři pro Prahu 8, který zajišťoval komunikaci investičních projektů v záplavové lokalitě Prahy 8 směrem ke státní a veřejné správě – MČ Praha 8, Mhl Prahy, oborových ministerstev ČR a institucí s cílem urychleného vybudování protipovodňových opatření jako záruky ochrany veřejných i soukromých investic.

Je dlouhodobým členem vedení Golf Clubu Praha v Motole a předsedá disciplinární komisi České Golfové Federace.

_MGL9589_náhled3

Josef Nosek

Od roku 2000 do roku 2011 vykonával funkci starosty MČ Praha 8 (100.000 obyvatel) a v letech 2010 – 2013 pracoval jako náměstek primátora HLMP.

Třináct let byl předsedou oblastního sdružení ODS Praha 8, několik let místopředseda pražské ODS, člen VR ODS.


Vyhlásil a řídil evakuaci 9.000 obyvatel při povodních roku 2002, řídil krizový štáb po celou dobu vyhlášeného mimořádného stavu. Praha 8 byla nejpostiženější částí města Prahy (Karlín, Libeň, část území Troja).

V současné době pracuje jako OSVČ – poskytuje poradenské činnosti.

_MGL9566-1_1200px

Právní podpora

Naše služby jsou specifické tím, že všechny kurzy učí bývalí či současní profesionální komunální politici. Pořádáme tak kurzy zastupitelů pro zastupitele.

V oblastech, které pro svou složitost vyžadují erudované právní poradenství, využíváme služeb renomovaných advokátních kanceláří, které známe a které se osvědčily v průběhu naší zastupitelské praxe. Typicky například kurz o veřejných zakázkách.

Výběr lektora je pak zárukou, že na těchto kurzech neuslyšíte pouze klasický právní výklad, ale i praktické příklady z komunálního života a praxe.

pexels-sora-shimazaki-5669619

Máte dotaz? Nebo chcete nezávazně objednat školení? Napište nám!